Kontakt

Máte dotaz?

Napište nám. Jsme připraveni na veškeré Vaše dotazy, které se pokusíme zodpovědět do 24 hodin !

Fakturační adresa
Agentura Zvuk s.r.o.
Spojovací 482
391 55 Chýnov
IČO: 26042355
DIČ: CZ26042355
Adresa:
V případě návštěvy nás kontaktujte předem.
Agentura Zvuk s.r.o.
Spojovací 482
391 55 Chýnov (Tábor)

Osobní kontakty

jméno funkce telefon mail
Petr Přívozník Jednatel +420 776 667 677 petr@agenturazvuk.cz
Ing Jan Sýkora Jednatel +420 774 724 327 jan@agenturazvuk.cz
Jana Přívozníková Fakturace | účetní +420 773 545 760 jana@agenturazvuk.cz
Petr Kovář Šéf skladu | zvuk | světla | konstrukce +420 722 929 473 petr.k@agenturazvuk.cz
Martin Arbet LED stěny +420 773 677 607 martin@agenturazvuk.cz
David Dvořák Obchod +420 723 033 974 david@agenturazvuk.cz

Kde nás najdete?

//]]>