O nás

Profil společnosti


Počátek firmy mohu zařadit k roku 1990, kdy jsem podnikal v oblasti kultury jako fyzická osoba. Hlavní činností bylo technické zajištění kulturních akcí se zaměřením na ozvučování a osvětlování. Díky rozšíření techniky a produkční práce jsme se rozhodli založit v roce 2001 společnost Agentura Zvuk s.r.o. V roce 2008 jsme postavili v Chýnově u Tábora sklady se sídlo naší firmy.
Naše firma působí všestranně a to především v kulturní a sportovní sféře. Již od samého začátku jsme se snažili o širokou působnost. Naší předností je komplexní servis zajišťující zvuk, světa, led obrazovky a zastřešená pódia.

Naší další činností je i produkční servis jak v umělecké tak i v technické rovině.
K naší činnosti patří také instalace zvukových a světelných zařízení, vybavování interiérů technikou a v neposlední řadě i její prodej.
Zabýváme se i instalacemi venkovních led obrazovek .
Dnes je v našich možnostech díky našemu technickému zázemí zajišťovat hned několik akcí najednou, na kterých jsou vždy k dispozici specializovaní odborníci naší firmy.

Vysoká profesionální úroveň našich lidí spojená s kvalitním technickým vybavením je předpokladem ke spokojenosti zákazníka.

Petr Přívozník
Jednatel společnosti Agentura zvuk s.r.o.

Náš tým

 

Petr Přívozník

Ředitel/jednatel

+420 776 667 677


Jana Přívozníková

Fakturace, ekonomka

+420 773 545 760


Josef Přívozník

Light designer, ground support

+420 776 387 677


 

Martin Arbet

LED stěny


Petr Kovář

sklad, zvukař


Michal Virt

light design, LED stěny, ground support


Daniel Čechtický

DJ technikaKontaktujte nás ihned!

Všechny Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme.
 
//]]>