O nás

Profil společnosti


Počátek firmy mohu zařadit k roku 1990, kdy jsem podnikal v oblasti kultury jako fyzická osoba. Hlavní činností bylo technické zajištění kulturních akcí se zaměřením na ozvučování a osvětlování. Díky rozšíření techniky a produkční práce jsme se rozhodli založit v roce 2001 společnost Agentura Zvuk s.r.o. V roce 2008 jsme postavili v Chýnově u Tábora sklady se sídlo naší firmy.
Naše firma působí všestranně a to především v kulturní a sportovní sféře. Již od samého začátku jsme se snažili o širokou působnost. Naší předností je komplexní servis zajišťující zvuk, světa, led obrazovky a zastřešená pódia.

Naší další činností je i produkční servis jak v umělecké tak i v technické rovině.
K naší činnosti patří také instalace zvukových a světelných zařízení, vybavování interiérů technikou a v neposlední řadě i její prodej.
Zabýváme se i instalacemi venkovních led obrazovek .
Dnes je v našich možnostech díky našemu technickému zázemí zajišťovat hned několik akcí najednou, na kterých jsou vždy k dispozici specializovaní odborníci naší firmy.

Vysoká profesionální úroveň našich lidí spojená s kvalitním technickým vybavením je předpokladem ke spokojenosti zákazníka.

Petr Přívozník
Jednatel společnosti Agentura zvuk s.r.o.

Náš tým

 

Petr Přívozník

Ředitel/jednatel

+420 776 667 677


Jana Přívozníková

Fakturace, ekonomka

+420 773 545 760


Martin Arbet

LED stěny


 


Kontaktujte nás ihned!

Všechny Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme.
 
//]]>