služby

Městské slavnosti

Městské slavnosti jsou tradiční společenskou událostí v mnoha městech po celé České Republice a my díky našim dlouholetým zkušenostem přesně víme, jak udělat z této události příjemný den pro velkou škálu lidí napříč generacemi. Jsme schopni zařídit slavnosti jakéhokoliv rozsahu a spokojenost účastníků a pořadatelů je pro nás na prvním místě. Kvalita a rozmanitost technických zařízení je pro naši firmu samozřejmostí. Jeden příklad za všechny jsou Táborská setkání ve městě Tábor. Od roku 2003 na této akci zajišťujeme technické zázemí napříč celým městem s návštěvností 25 000 návštěvníků.
Firemní akce

Firemní akce jsou nezbytně důležité nejen pro propagaci a posílení firemní značky, ale také pro užší vazbu s obchodními partnery a zaměstnanci. Pro tuto speciální příležitost jsme schopni vymyslet jak celý koncept akce, tak i Vámi určenou část podporovanou z naší strany technicky i produkčně. Obě varianty umíme uspořádat jak v interiéru (např: otevírání novych linek ) tak i v exteriéru (např: polní dny zemědělské techniky)


Festivaly

Více než patnáct let jsme spolehlivým partnerem pro nejvýznamnější české festivaly různých hudebních žánrů, ale také významné zahraniční akce. Jsme schopni realizovat kompletní dodávku na klíč, stejně tak jako dílčí dodávky např. pódií, ground supportu, ozvučení, osvětlení nebo poradenství při stagedesignu a celkovém technickém a logistickém konceptu areálu.
Konference a výstavy

Konference a výstavy jsou jedním z nevýznamnějších prostředků, skrze kterou může Vaše společnost zapůsobit na zákazníka . Naše špičková technika zajistí krásný a čistý zvuk Vašim mluveným projevům a v kombinaci s našimi videoplátny budou Vaše přednesy podporovány i obrazovým materiálem. Zda nemáte čas, nebo si s uspořádáním takovéto konference, nebo výstavy nevíte rady, rádi se s Vámi probereme detaily a uděláme událost přesně podle Vašich představ. Zpracovaný 3D model na ukázku před celou akcí je samozřejmostí.


Koncerty a turné

Každý interpret, kterému jde o spokojenost fanoušků i promotérů potřebuje ke svému vystoupení kvalitní a profesionální technické zázemí. Trend této techniky jde stále dopředu a my s ním držíme krok. Jsme schopni pro Vás připravit malou rodinnou akci s malou návštěvností i obrovskou stage pro velký festival. Navrhneme pro Vás koncept celého technického zázemí v 3D animaci, která docílí spokojenosti na obou stranách a seznámí Vás s celou Vaší akcí ještě před jejím uskutečněním.
Společenské akce

Maturitní plesy, městské plesy nebo třeba módní přehlídky jsou akce, které jsou vždy svým způsobem tradiční. Dobře zvládnutá událost tohoto typu je vždy zárukou spokojených návštěvníků. Jsme schopni zajistit jak technické zázemí, výzdobu prostor dle Vašich představ, ale také kompletně zorganizovat celý zajímavý a nevšední program o kterém se bude mluvit v dobrém slova smyslu ještě měsíce po události.


Taneční párty

Taneční párty, která bude opravdu pořádná! Všichni už máme dost diskoték s opilým, znuděným DJ, který pouští věci, co nikoho nebaví z domácích reprobeden od počítače.
Lasery, ohromující světelná show, skvělý Djs, LED obrazovky – tohle všechno se vybaví nám při spojení taneční párty a také tohle a mnohem více jsme schopni zajistit. Znuděný opilý Dj, nebo párty po taneční párty po vzoru nejnovějších trendů? Volba je jenom na Vás!
Kontaktujte nás ihned!

Všechny Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme.
 

//]]>